Aktuality

07 Bře

ZuzEri fashion v nových prostorech

Od 1.3.2019 je ZuzEri fashion v nových prostorech! Původní prodejna už nebyla dostačující, proto je butik přestěhován v přízemí ve větších prostorech. Těšíme se na vaši návštěvu!

17 Dub

PPL ParcelShop

Nově si v psím salonu Markéty Janouškové můžete vyzvednout či podat balíček PPL.

17 Dub

Nově otevřená tělocvična ZEUS Power House

Od 3. dubna 2018 je v našem obchodním centru otevřená nová tělocvična, kde můžete posílit kompletně celé tělo. Jde o tělocvičnu zaměřenou na spojení atletiky, gymnastiky, rychlosti a silového tréninku s cílem být všestranný. Zapojíte zde hlavně sebe – svou sílu, své odhodlání, svou hlavu, svou vytrvalost. Nepotřebujete tak žádné složité stroje jako ve fitness centrech. […]

17 Dub

Nová prodejna postelí Svět snů

Od 3. dubna 2018 můžete v našem obchodním centru navštívit nově otevřenou prodejnu s širokou nabídkou funkčních a designových postelí, matrací s možností výběru přímo pro Vaši postavu měření matrací metodou BMI.

06 Bře

Nová vzorkovna oken a dveří WIDOS

Od 5. února 2018 můžete v našem obchodním centru navštívit nově otevřenou vzorkovnu oken, dveří a stínící techniky WIDOS. Firma poskytuje obchodní zastoupení firmy TERMOLUX pro kraj Vysočina a nabízí prvotřídní česká okna a dveře, vyrobená z vlastních PVC profilů. Samozřejmostí pro zákazníky je i odborné poradenství, servis a velký výběr variant stínící techniky.

23 Lis

Nový kosmetický salon SANDRA

Nově v OC Březinky nabízí své služby vynikající kosmetička Sandra Mirková. Sandra je profesionální vizážistka se 7letou praxí. Specializuje se na líčení s technikou airbrush, jako jediná na Vysočině, ale i na klasický make-up. Pracuje i jako kosmetička, kde nabízí ošetření pleti pomoci přírodní kosmetiky. Ošetření jsou zaměřena na masáže a uvolnění od stresu.

23 Lis

Nový butik ZuzEri fashion

ZuzEri fashion – to je jedinečnost, originalita, kvalita. V našem areálu byl nově otevřen butik této nové módní značky. Butik nabízí zapůjčení a prodej luxusních brokátových sukní a psaníček na plesy, večírky a svatby, prodej originálních čelenek pro každé roční období, bohatý výběr handmade náramků By MED With Love a módní poradenství. EVENT holka nabízí pořádání […]

24 Srp

Pohner – kadeřnické potřeby s.r.o. – nová prodejna

Prodejna profesionální vlasové kosmetiky a potřeb pro kadeřnické a kosmetické salony. Zastupujeme značky profesionální vlasové kosmetiky Davines, Dusy Pro, Loreal Pro, Wella Pro, Schwarzkopf Pro, Indola, Matrix, ING, Hair Company, Londa, Subrína, Easy, Vitalitys, Cover Hair, Wonder, Intesa, Matuschka, Mil Mil a další. Z pomůcek nabízíme profesionální kartáče, hřebeny, pinety, skřipce, natáčky, vysoušeče, žehličky, strojky na […]

06 Kvě

IMAGE RESTAURANT otevírá letní terasu

Přijďte se příjemně pobavit a odpočinout si na naší terasu, kde pro vás připravujeme novou letní zahrádku. Čeká vás výborná česká i světová kuchyně, osvěžující domácí limonády, koktejly a velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Točené plzeňské pivo a příjemné prostředí s prvotřídní obsluhou. Těšíme se na vaši návštěvu.

06 Kvě

R+AG ENGINEERING správa obchodního centra

R+AG engineering s.r.o.  je architektonická, projekční a realitní kancelář, která  od 1.5.2016 zajišťuje komplexní správu obchodního centra Březinky.  Navštivte nás, pokud chcete začít podnikat v obchodním centru s kvalitním zázemím, nebo v případě, že byste chtěli využít našich architektonických a realitních služeb pro váš dům, byt či pozemek.

06 Kvě

Kola Rohovský nová prodejna

Jízdní kola, komponenty, oblečení, doplňky, boty a přilby. To je základní sortiment nového cyklistického obchodu s kompletním cykloservisem v areálu obchodního centra Březinky. V prodejně naleznete výrobky firem PELLS, MAXBIKE, SUPERIOR, CRUSSIS, SILVINI a mnoha dalších. Odborný personál vám poradí a pomůže s výběrem.